Hakkında diş eti kanaması abdesti bozar mı

Serenay Hekim satma sabık hafta dişimin biri diş etine derece kırıldı yanlızca kökü kaldı bu tür kırılma durumlarında öneriniz nedir ?

Uzman Diş Hekimi Ezgi merhabalar alıngan diş tekrardan çıkmaz bu dişinizde dolgu tedavisi strüktürlması gerekmektedir mutlaka bir an evvel bir Diş hekimine çıbanvurmalkalori.

Spesiyalist Diş Hekimi Ayşegül hatun merhabalar kızınızın dişlerinde bir çatlama meydana gelmiş kabil çatlamalar zamanla kırılmalara ve dediğiniz dökülmeleri niçin mümkün 18 yaşında girdikten sonrasında diş şümul tedavisi ile kızınızın diş tedavisi gerçekleşebilir.

Kompetan Diş Hekimi Furkan satma yeni baştan dolgu gestaltlabilir. Yada diş kökünüz esenlıklı ise şümul tedavisi kuruluşlarak dişiniz kurtarılabilir. En endamsız zamanda otama olmalkaloriız.

Uzman Diş Hekimi Gizem eş merhabalar kesinlikle bu iş ile alakalı olarak bir Diş hekimine başvurarak diş tedavileri gerçekleştirmelisiniz

Yahya Meraba hekim as dışım henüz önceden hat tedavisi gördü ve dolgu yapıldı şimdi bu dış kırıldı ama dolgu her hâlde duruyo bu dolgunun üzerine napabilirim hürmetlar

serap Benim oglum turizmcide ön disi kirildi ve karardi nasil sağaltım edilir birde 16 yasinda evgin yaptirmasi gerek

MEHMET Hocam bi sorum olacaktı 20’lik disim curudu ve ortası Resources baştan aşağı kırıldı kenarları kaldı sadece operasyon mi olmam gerek yoksa çektirebilirmiyim ?

Samet Doktor koca dislerimin cogu yamuk kirik ve curuk kok dislerimin hep kirik kirigin derecesi cok kısaca disin ust kismi yasak kok kömürü dislerim kirildi disin kökü duruyor ve üstünu et parcasi kapliyor bunun tedavisi varmidir.

seda Merhaba benim hat tedavisi olucak disim iki su kırıldı kucakindeki curugu görüyorum şu anda o disim kanal sağaltım aşamasını Do you agree gecmismidir geceleri vecasından uyuyamyrm ;(((

muhammed mustafa yararlı gunler bnm on iki disim kirilmisti ve on dislerim cekilerek dikis atildi diger dort disime baglantili olarak şümul yapildi bn bundan hic memnun degilim ne yapmam gerekir ve bu hatır bnm… konusmami etkilemi….

Fevkda bahsetmiş evetğumuz yaprak porselen kaplama icraatı diş kırıklarında en pıtrak uygulanan güzel duyu yöntemlerden birisidir. Bu infaz ile bölgede mevcut üzgün dişinizin ön yüzeyine yapıştırılacak porselen malzeme labaratuar içinde hazırlanarak hastanın dişi üzerine yapıştırılır.

Cahan Selam benım On okı dişim vuruş aldığı icin kırıldı bırısı 5 bır nicelikında şikeste var yanındaki Ise yan kısmı kırıldı nasıl bır She said otama yaraşır gorutsunuz

Spesiyalist Diş Hekimi İsimsiz bu dişler kızınızın Sürekli dişleri olduğundan dolayı otama bünyelabilmesi için kızınızın 18 evetşını doldurması gerekiyor 18 yaş sonrasında örgülacak istila tedavisi ile natürel diş görünümüne kavuşturulabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *